מגנטים לחתונה - לאירוע מיוחד ושמח

אחד הרגעים המשמחים ביותר בחיי זוג, חלומה של כל כלה, שנערכים לו חודשים רבים מראש, שמתכננים אותו ברזולוציות מדוקדקות עד לפרט האחרון, הכי מיוחד, שאותו רוצים לתעד לנצח נצחים, מחייבים צלם מגנטים מקצועי ברמה מאוד גבוהה וצלם מגנטים לחתונה מהווה חלק לא פחות חשוב מהפקת החתונה המושלמת. לכן, חייבים למצוא צלם מגנטים שיוכל לצלם ולהדפיס מידית, מתנה קטנה לאורחים.

הרבה פעמים שזוגות מתכננים את החתונה שלהם בקפידה, הם חושבים רק על עצמם, אבל אם אתם רוצים לתכנן את החתונה שלכם בצורה הטובה ביותר, אתם צריכים לחשוב קודם כל האורחים שלכם לפני הכל. אל תתפשרו על חשיבה על האורחים ואז אתם תגלו שהחתונה שלכם באמת תהיה החתונה הכי מיוחדת.

מגנטים לחתונה

כמו שאני כותב בדיוק את השורות האלו, אני לפני הכל חושב עליכם הזוגות שהולכים להתחתן, אלו שלא מוכנים להתפשר על אירוע חתונה שיהיה מיוחד. גם שאני מגיע לאירוע ואני מצלם מגנטים אני חושב לפני הכל איך אני דואג שהאירוע יהיה מושלם, מקפיד על כל פרט ולוקח ברצינות את המגנטים, את הצילום ואת האיכות של חומרי הגלם איתם אני עובד.

מה זה אומר לחשוב על האורחים ואיך עושים את זה

לחשוב על האורחים, הכוונה היא לחשוב מה באמת יגרום להם להנות באירוע ולא לחשוב מה יגרום לאירוע להיראות מפואר. למשל, אם אתם רוצים לחשוב על האורחים כדאי מאוד להשקיע בקייטרינג איכותי, מנה יותר משודרגת ממה שיש בדרך כלל באולם, בקבוקי שתייה קטנים ונוחים יותר מאשר בקבוקי שתייה גדולים במרכז השולחן. הדברים האלו הם הדברים שהמשמעות שלהם היא לחשוב על האורחים. איך אתם יכולים לעשות את זה שאתם גם חושבים על האורחים וגם לא חורגים מהתקציב. בשביל לא לחרוג מהתקציב אתם צריכים לפני הכל להחליט מהם הדברים שיותר חשובים לכם ולהבין מהם הדברים שבאמת יחוללו שינוי מהותי באירוע שלכם. אם למשל אתם שוקלים בין כמה סוגי אטרקציות שונות לחתונה, למשל אטרקציית מגנטים לחתונה מול עשן כבד או בלונים לריקוד הסלואו שלכם, אתם צריכים להבין שמה שהאורחים יעדיפו לקבל יהיה מגנטים ולא לראות אתכם רוקדים בתוך עשן כבד. כאן הדברים האלו מקבלים קצת יותר סדר בבלגאן ואתם יכולים בהחלט להביא לאורחים את הכרת התודה המגיעה להם בעצם זה שהם הקדישו מזמנם, הביאו איתם מתנה מכובדת לחתונה שלכם וזה הזמן להגיד להם תודה.

מגנטים מיוחדים לחתונה_640x426
מגנטים לחתונה_640x426

מגנטים לחתונה – לתעד מפגשים חברתיים

חתונות הן אירוע נדיר, שבו מתקבצים חברים ובני משפחה, לאחר תקופות ארוכות שלא נפגשו. הדבר הופך את החתונה לאירוע מרגש ומהנה כאחד.

קיימים רגעים חד פעמיים שכדאי לתפוס בעדשת המצלמה כמו, שבירת הכוס, ענידת הטבעת, החופה ועוד, אירועים מיוחדים כאלו כמו גם המפגשים המשפחתיים והחברתיים שנוצרים הם דרך מיוחדת מאוד לתעד כל דבר כזה ולנצור אותו לתמיד. תחשבו לרגע על קרובי משפחה שלא נפגשו זמן רב וזה קורה דווקא ביום החתונה שלכם, הם בטח ישמחו לעשות ביחד תמונת מגנט שתהיה להם למזכרת. כאן באה ליידי ביטוי שוב אותה חשיבה על האורחים שלכם בחתונה.

לבחור את צלם המגנטים בצורה נכונה

אחד הדברים החשובים ביותר בשביל שאירוע כמו חתונה יצליח הוא לבחור נכון את כל נותני השירות איתם אתם הולכים לעבוד ביום החתונה. זה לא נגמר רק בתקליטן וצלם חתונות, אתם צריכים שכולם יהיו הכי מדוייקים, זריזים, אדיבים והכי חשוב מחזיקים בארסנל שלהם ציוד גיבוי וציוד עבודה מתקדם שיאפשר להם לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר.

צלם מגנטים לאירועים שאותו תבחרו, צריך להיות צלם מקצועי, שיש לו יכולת לנוע בזריזות ממקום למקום, ולהגיב במהירות לרגעים ופוזות ספונטניים. הוא צריך ליצור תמונות איכותיות, טבעיות ומאוזנות, שיוצמדו בסופו של דבר, ללוח מגנטים כשכל אחד מהאורחים יכול לקחת למזכרת.

צלם ייחודי, יוכל להעניק לכל אורח, תמונה אישית, הלוכדת את המאמץ המיוחד שלו, להיראות במיטבו ביום המיוחד. הוא יוכל לעשות זאת בבר המשקאות, בשולחן בעת הארוחה, בזמן הריקודים או עם הזוג הטרי.

כמובן שהתמונות יכולות להיות מותאמות אישית וממותגות, כך שבכל תמונה יופיעו שמות הזוג והתאריך ו/או תודה על השתתפות ועוד. מעבר לכך, תמונות מגנטים לחתונה, יכולים לתפקד גם כתוספת להזמנה לחתונה כ- save the date, שהמוזמנים יתלו על המקרר לתזכורת, אם אתם רוצים לעשות משהו מיוחד אתם יכולים לשלוח לצלם המגנטים שלכם לפני האירוע את צילומי Save The Date  והוא יכול להכין לכם מגנט שיהיה חלק מההזמנה לחתונה. למרות שהיום רוב ההזמנות לאירועים מגיעות באופן דיגיטלי עדיין הזמנות מודפסות מככבות אצל זוגות שרוצים להשקיע יותר בחתונה שלהם. אם גם אתם רוצים שתהיה לכם הזמנה יותר מיוחדת עם תזכורת לאורחים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לדבר על זה עם צלם המגנטים שלכם ויהיו לכם מגנטים מיוחדים למזכרת.

דילוג לתוכן