מגנטים לחינה

לבחור מגנטים לחינה, למה זה שונה מתהליך של בחירת צלם מגנטים לכל אירוע אחר? מה מיוחד בחינה שצריכים צלם מגנטים מקצועי יותר, מנוסה יותר וכזה שיודע להתמודד עם הדינמיקה של אירוע חינה. 

רגע אחד לפני שאת מחליטים על צלם מגנטים לאירועים במיוחד שמדובר על חינה, כדאי מאוד לקרוא את הדגשים החשובים. הפעם זה לא יהיה אותו דבר כמו בכל מקום אחר שיגידו לכם "קחו מגנטים איכותיים בהדפסה טרמית". בואו לרגע להכיר את מה שחשוב באמת ובאמת צריכים לדעת על בחירת שירות של מגנטים לאירועים באירוע חינה. נעשה לכם סדר ונשפוך אור על הדברים וגם נגלה לכם כמה סודות שהרבה מאוד צלם מגנטים מפחדים שתגלו. 

צלם מגנטים לחינה
מגנטים לחינה

המבוקש ביותר באירועים

אין ספק כי אחד מבעלי המקצוע המבוקשים ביותר בעולם האירועים הוא כמובן צלם המגנטים. מגנטים לאירועים הפכו להיות אטרקצית חובה בכל אירוע ויש כל כך הרבה מהם. (גם אני אחד מהם) אבל מה באמת מבדיל בין הצלמים? למה לאירוע חינה לא כדאי להתפשר על צילום מקצועי? אני רוצה קודם כל להתחיל בסוג החינה. אם עד היום כל אירוע חינה היו חוגגים אותו במקום כמו אולם לחינות היום חינות הפכו להיות יותר אינטימיות ויש גם חינות שהם עם הפרשת חלה ביחד ואז זה לנשים בלבד. לכן, לפני שבוחרים צלם מגנטים אתם צריכים להבין איפה האירוע שאתם חוגגים, מה אתם מקבלים בתמורה וכמה באמת זה יכסה ויענה על הדרישות שלכם לאירוע. 

איפה חוגגים את האירוע

אם אתם חוגגים באולם אירועים, אז אתם יכולים לבחור צלם מגנטים לפי הדגשים כמו שכתבתי במאמר הזה שמסביר איך לבחור צלם מגנטים. אבל אם אתם חוגגים חינה בבית או שאתם חוגגים חינה באולם של בית או כל מקום שזה לא אולם אירועים. אז כנראה שמדובר על אירוע מאוד קטן, ואז אתם יכולים למצוא צלם מגנטים שיהיה גם הצלם האירוע וזה יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אם אתם חוגגים חינה באולם ויש לכם יותר מ 100 מוזמנים, אז צלם מגנטים יכול להיות הצלם של האירוע אבל במקרה כזה זה לא מספיק שיהיה רק צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע, אתם צריכים גם צלם לחינה שיהיה חלק בלתי נפרד מהתיעוד של האירוע שלכם. לכן, צריך לבחון קודם כל איפה אתם חוגגים ורק אז להתחיל לחפש צלם מגנטים ולשאול אותו האם הוא יכול להיות גם הצלם של האירוע.

צילום מגנטים לחינה

אנושיות ואדיבות

בתור אחד שיצא לו לראות את התכנית של יצאת צדיק, אמנם בתחום צילום מגנטים עוד לא בדקו צדיקים. אבל אני מאמין שאנושיות ואדיבות זה אחד הדברים הכי חשובים שצריכים לבחור איש מקצוע. צלם מגנטים וזה לא משנה אם זה צלם מגנטים שעבורו המגנטים זה עוד תוספת הכנסה, או שמדובר על צלם מגנטים שזה העיסוק העיקרי שלו, הוא צריך להיות אנושי ואדיב. עשיתי המון אירועי מגנטים בחיים שלי ותמיד שהייתי אדיב ואנושי בכל אירוע כי זה החינוך מהבית, הלקוחות היו מרוצים והמליצו עליי כל כך הרבה שזה גרם לזה שזכיתי להיות בחינה, בחתונה ואפילו בברית של אותם זוגות! אז זאת הדרך שבה אני הולך כבר משנת 2012 ועד היום ובהחלט היא שיטת השיווק הכי טובה שעובדת לי. להיות אנושי ואדיב ולא להגיע לאירוע רק להרוויח עוד יום עבודה, אלא באמת להנות מחוויה ולצבור קהל לקוחות נאמן.

לעמוד במילה, בזמנים ובחוזים

בדרך כלל שסוגרים מול צלם מגנטים לחינה זה פשוט וקל. אין חוזים מסובכים, אין הסכמים ואפילו היום סוגרים בטלפון בלי פגישה. זה מה שהפך את החשיבות של עמידה במילה להיות יותר בעלת חשיבות. היום שסוגרים מול ספק אירועים בהודעת טקסט זה לפעמים מרגיש להרבה צלמי מגנטים לא מחייב. הם יכולים למצוא אירוע אחר שבו הם ירוויחו עוד 150-200 ש"ח יותר וישלחו לכם הודעה שהם מבטלים, או שימצאו צלם מגנטים אחר שיגיע לאירוע שלכם ויקחו ממנו עמלה על זה שהוא הגיע. אתם צריכים להבין שהיום מי שסוגרים מולו גם אם ייתנו לו עוד מיליון שקל יותר אסור לו לוותר על האירוע שלכם. רק במקרים קיצוניים שיכולים לקרות אז זה בסדר שהוא לא יגיע וישלח מישהו אחר. כי בסוף כולנו בני אדם ולכן זה חשוב מאוד שהצלם שמגיע לאירוע תהיה לו מילה ויגיע לאירוע שהוא סוגר.

צלם לחינה

מגנטים לחינה - איך משיגים מחיר זול

הרבה פעמים זוגות שחוגגים חינה ומחפשים צלם מגנטים מקבלים את ההחלטה מי יהיה הצלם באירוע שלהם לפי המחיר. יש הרבה צלמי מגנטים שיכולים לתת לכם שירות של צילום מגנטים לאירועים עד 500 ש"ח בלבד. 

אבל אם אתם חוגגים חינה, אל תעשו את זה לעצמכם ותבחרו דווקא את הצלם מגנטים הכי זול שאתם מוצאים. תנסו למצוא את הצלם מגנטים שייתן לכם את החבילה הכי נכונה לכם. שכוללת שירות איכותי ללא פשרות, צילום מקצועי ואחד שלא יחסוך עליכם עוד הדפסה של דף מגנטים אחד יותר או פחות. 

אני יכול להגיד לכם באופן אישי, בדרך כלל אני לא נוהג לרשום כאלו דברים אבל בתור צלם מגנטים שבאמת איכפת לו מהאירוע שלכם, אני מעדיף לא לקחת אירועים של אנשים שמחפשים רק לשלם מחיר זול. כי אני יודע שאלו שמחפשים מחיר כמה שיותר זול אני לא יכול לתת להם יותר מידי ואז הם מתבאסים עליי. כי בכל זאת, שאתם רוצים מחיר אתם רוצים לראות איך אתם מנצלים את האחר, ואם זאת הגישה אני מעדיף לא לעבוד עם אנשים כאלו. אני מעדיף אירועים שבהם יש לי תקציב להפיק הרבה מגנטים, אירועים שבהם אני מקבל תגמול על זמן העבודה שלי ויכול לעבוד בחיוך. אז אם בא לכם לקבל צילום מגנטים איכותי, לא תמיד אפשר לתת לכם מחיר זול במיוחד לאירוע כמו חינה. אז קחו את הדברים האלו בחשבון אם חשוב לכם להנות מהאירוע שלכם. 

איך בכל זאת אתם יכולים להשיג מחיר זול:

  1. חפשו כמה שיותר קרוב, צלם שמגיע מהאזור שבו חוגגים את האירוע בדרך כלל הצעת מחיר שלו תהיה יותר זולה.
  2. חשפו חבילות בסיס, אלו חבילות של צילום מגנטים עד הגבלה של כמות או הגבלה של שעות עבודה. 
דילוג לתוכן