מגנטים לבת מצווה

אם בעבר אירוע בת מצווה היה אירוע סימלי, אירוע שמסמל משהו מיוחד עבור הנערה שחוגגת את גיל 12, היום אירועי בת מצווה הפכו להיות סוג של תחרות שבה רוצים להפיק את הבת מצווה המיוחדת והמרשימה ביותר. בשביל שזה יקרה חייבים להוסיף מגנטים לבת מצווה. אבל מעבר למגנטים לחגוג אירוע בת מצווה זאת משימה שדורת עוד המון הכנות, נערות בת מצווה של היום יודעות בדיוק מה הן רוצות, הן יודעות איך הן רוצות שהאירוע שלהן יראה, מה יהיה בכל שלב באירוע ואפילו בוחרות שמלות בת מצווה שלא מביישות את השמלות היקרות ביותר של כלות חתונה.

מגנטים לבת מצווה_640x426
צלם מגנטים זול_640x426

אם עדיין לא סגרתם מול צלם לבת מצווה, כדאי מאוד לרגע לעצור ולקרוא את השורות הבאות. אנו מספקים שירות של צילום אירועים קטנים לרבות הפקת מגנטים במחירים משתלמים במיוחד! על כל חבילת צילום בת מצווה תקבלו גם הפקת מגנטים, צילום בוק לבת מצווה, הדפסת בוק בת מצווה ומספקים מעטפת מלאה לכל מה שקשור לצילום אירועים מקצועי ואיכותי.

זוהי נקודת המפנה, שבה ילדתכם עוברת משלב הילדות לבגרות. מרביתנו נוהגים לציין זאת באירוע מפונפן, שמח וכיפי ורבים עוד יותר, בוחרים להכיל את הטרנד הפופולארי, ולעשות שימוש בצילום מגנטים לאירועים והכל במטרה לייצר את האירוע במיוחד והמרשים ביותר.

רב תכליתיות וורסטיליות

מלכתחילה, צילום תמונות נותן מענים לצרכים כאלה ואחרים. אם רגשיים, אם ויזואליים ואם חומריים.

אם האירוע שלכם חשוב לכם, אז אין ספק כי צילום ותיעוד אירוע כמו בת מצווה מחייב צלם שיהיה צמוד אליכם וייתן לכם את השירות הטוב ביותר, מענה לכל שאלה והכי חשוב יתעד את הרגעים המיוחדים והמרגשים.

חגיגת אירוע בת מצווה, עושה שימוש בתמונות מנקודות זמן שונות בחיי הילדה, ממקומות שונים וחוויות שונות. כל אלה, משמשים לרוב כסרטון או מצגת בשלב כלשהו באירוע.

במרבית האירועים, יופיע בכניסה ספר "בוק" מצולם של הילדה. רעיון לא פחות מגניב, הוא ליצור לוח מגנטים לאירועים, שבו עשרות תמונות מגנט של הילדה, בכל פוזה, לבוש ומיקום אפשרי.

אחד הדברים שיהפכו את אירוע בת המצווה שלכם למיוחד ביותר הוא כמובן אלמנטים עיצוביים מקוריים. קיר ובו תמונות מגנט מצילומי הבוק הם הדרך המיוחדת ביותר ליצור עוד אלמנט עיצובי.

לא ניתן להתעלם מהמטרות הקונבנציונאליות של מגנטים לאירועים, בעיקר באירוע בת מצווה, שמטרתו ללכד משפחה וחברים שהיו דומיננטיים בחיי הילדה, וללכוד אותם לתמונה, בשלב נוסף וחשוב בחייה.

בנוסף, תמונת המגנט מהווה מתנת הוקרת תודה מיוחדת, למשתתפי האירוע, היכולים להצטלם ללא הגבלה.

תכנון האירוע

הקונספט שעליו תחליטו, צריך לעלות בשלב תכנון האירוע. צריך לתת לצלם המגנטים זמן סביר, להיערך ולהכין את כל האלמנטים הדרושים, למילוי משאלתכם.

מבחינתכם, בקשו המלצות מבעלי אירוע שעשו שימוש בשירותיו של אותו צלם מגנטים. וודאו כי החומרים בהם נעשה שימוש, איכותיים. בדקו את נושא אורך חייהן של התמונות. הקפידו לבקש מצלמה ומדפסת גיבוי, לכל מקרה בלתי צפוי. אלו דברים שחשוב מאוד לוודא אותם לפני שסוגרים מול צלם מגנטים. בדיוק כמו כל דבר אחר המלצות הם דבר שחשוב מאוד לוודא ולבדוק ורק ככה תדעו שאתם עומדים מול צלם מגנטים לבת מצווה שיש לו ניסיון והוא יכול לתת לכם את השירות הטוב ביותר במחיר סביר ולהוביל את אירוע בת המצווה להצלחה גדולה ביותר.

דילוג לתוכן