איך לבחור מסגרות למגנטים

אודות המגנט המאוהב

המגנט המאוהב – הסיפור המלא על הבחירה שלי להיות צלם מגנטים לאירועים ואיך הכל התחיל. וגם קצת רקע אישי (כי כדאי שנכיר קצת לפני שניפגש רק באירוע שלכם).

קודם כל, זאת הזדמנות שלכם להכיר אותי, כי אחרי הכל כדאי שתדעו עליי קצת דברים מעבר לזה שאני רק עושה מגנטים לאירועים, כי שיהיה לנו חיבור יותר טוב באירוע אני חושב שהיכרות בסיסית היא משהו שחשוב מאוד שיהיה. 

בשונה מהרבה צלמי מגנטים שמספרים שהם נולדו עם מצלמה, אצלי הסיפור הוא שונה. אני הפכתי להיות צלם מגנטים רק אחרי החתונה שלי. כי אני התחלתי לחפש לעצמי שירות של מגנטים לאירועים והיו המון דברים שלא ידעתי. לא ידעתי מה נכון, וכל פרט הכי קטן היה חשוב לי (ובעיקר לאישתי) ורצינו שיהיה צלם מגנטים שיהיה לנו כיף איתו בחתונה, בחרנו את נותני השירות שלנו לא רק לפי מחיר אלא לפי ההרגשה שלנו והחיבור האישי עם כל אחד מהם.

איך לבחור מסגרות למגנטים

אז חשבתי לעמי, שאין עוד צלמי מגנטים שבאמת באים לעבוד בכיף, ואני אחד שאוהב מאוד אירועים והרבה מאוד זוגות צריכים מישהו שיהיה להם כיף איתו, מישהו שיבוא לשמוח איתם. לא רק עוד צלם שרואה את התשלום בסוף האירוע, אלא אחד שבאמת בא להינות ביחד איתם באירוע המיוחד שלהם. ואת זה אני לקחתי צעד קדימה. 

התחלתי לעבוד ביחד עם חבר שעוסק בצילום חתונות ויש לו במקביל גם שירות של צילום מגנטים. הלכתי להיות העוזר שלו, זה התחיל בזה שהייתי אחראי על פיתוח התמונות. אחרי מספר אירועים כבר לקחתי את זה צעד קדימה ורכשתי מצלמה מקצועית, כזאת שאיתה אני יכול לתת ללקוחות שלי לא רק אטרקציה, אלא שהם ידעו שאני כבר עם המצלמה ביד ואם אני רואה רגע מרגש אז לא איכפת לי לעשות עוד קליק אחד במצלמה ולתת ערך כמו שאפאחד אחר לא נותן. 

אחרי שצילמתי המון אירועים (בעיקר חתונות) יצאתי לדרך שלי והחבר הצלם הפעם הוא זה שבא להיות איתי ולהדריך אותי בכל שלב. למדתי מהטוב ביותר בתחום הצילום וזכיתי שהוא זה שליווה אותי והכניס אותי בצורה הכי מקצועית להיות צלם מגנטים. 

ועכשיו, עם שנים של ניסיון בתחום, ועם ציוד הצילום הטוב ביותר, אני יודע שאני יכול לתת לכל אחד שחוגג אירוע את הצילום הטוב ביותר, את האפשרות להנות ממחיר הוגן! והכי חשוב לתת לאורחים שלכם באמת לקבל מגנטים איכותיים. לתת ללקוחות שלי מחיר שהם יכולים להרשות לעצמם ושגם אני הייתי במקום הזה שבו הרבה מאוד חוששים ושלא לדבר על ההוצאות הכבדות שיש במיוחד שמדובר על אירוע חתונה שהזוג צריך לשלם להמון נותני שירות ואז מגיע צלם המגנטים שכאן מנסים לחסוך. אז אתם לא צריכים לחסוך יותר ולא צריכים להתפשר על כלום! תוכלו לקבל שירות כיפי, מחיר הוגן וגם מגנטים איכותיים. 

שהקמתי את העסק ראיתי את הכל לטווח הארוך, רכשתי ציוד שישמש אותי לשנים רבות וגם ציוד שאיתו אני באמת יכול לתת ללקוחות שלי את הטוב ביותר שזה מה שהם רוצים לקבל.

דילוג לתוכן